Hoş geldiniz!

Forumumuza Kayıt Olarak, Açmış olduğumuz konulara erişebilir Ve Topluluğumuza Katılabilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Kadin Ten Rengine Göre Öjeler

 • Konbuyu başlatan alemextra 
 • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimdışı

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,180
2
38
konya

Ten Rengine Göre Oje ler

Nude makyaj şeklinde. nüde ojeler de günümüzdeki popülaritelerini koruyan ürünler arasında. Açık pembeden başlayarak. çikolata rengine uzanan ten rengine bakılırsa oje renkleri seçiminde biroldukça birey kendi ten rengine uygun olan yahut farklı olan ojeleri tercih eder. Özellikle kontrastlıklar çok hoş görünmekle beraber.

naturel tırnak sevenler için nüde tonları iyi birer seçim haline gelebiliyor. Ten renginiz açıksa. çikolata tonları ve sütlü kahveler çok şık görünecektir. Ellerinizin daha zarif görünmesi için. ten rengine gore oje rengi seçimleri yapabilirsiniz. Dikkat çekici olmak isterseniz. koyu renkler kullanabilirsiniz.


Ten Rengine Göre Oje ler

Ten Rengine göre Oje Renkleri

Ten rengini sevenler için de biroldukça farklı ton arasından seçim yapmak işinizi kolaylaştıracaktır. Oje satın alırken denemeniz çok önemlidir. Çünkü bazı ojeler görünmüş olduğunden daha şeffaf olabiliyor.

Esmerler Tenliler Hangi Oje Renklerini Tercih Etmeli?
Esmerler kırmızı. çikolata rengi ve beyaz renk ojeleri tercih ederse. çok ilgi çekici ve şık görünürler. Sütlü kahveler ve kırmızı tonları çok yakışır.


Hepimiz istediği renk ojeyi sürebilir. ama bazı tenlerde bazı renkler çok sönük görünebilir. Bu yüzden giyindiğiniz kıyafetlere gore oje seçmeniz uygun olacaktır.

Beyaz Tenliler Hangi Oje Renklerini Tercih Etmeli?
Beyaz tenliler için oje seçimi. genel anlamda pembe tonları. açık nüde tonları tercih edilebilir. Kırmızının mercan tonları da beyaz ten rengine uygun nüde ojeler de tercih edilebilir. Özellikle mat renklerden kaçınıp parlak ojeler tercih edilmesi gerekir.Buğday Teniler Hangi Oje Renklerini Tercih Etmeli?
Buğday ten rengine haiz olanların tercih edeceği oje renkleri her renk oje olabilir. Çünkü en şanslı ten rengine sahip kişiler buğday tenlilerdir. Mat yahut parlak. açık ya da koyu tüm renkleri tercih edebilirler.


Ojenin Üstüne Oje Sürmek
Alt katmanda açık renk ojeler varken üst kısma koyu renk ojeler süren kişilerin tırnakları sararabilir. Ojenin ince bir katman halinde görünmesi gerekir. Çünkü kalınca sürülen ojeler. özellikle sıcak mevsimlerde basit çıkar ve katman katman dökülür.

Son yıllarda popüler olan siyah oje modası için değişik tırnak aksesuarlarıyla süsleme yaparak farklı oje modelleri kullanabilirsiniz.
 

Konuyu görüntüleyenler

 • Kadın
 • Güzellik
 • Yasal Uyarı Görmek İçin Tıkla
  Geri
  Üst
  Combeki Media