Hoş geldiniz!

Forumumuza Kayıt Olarak, Açmış olduğumuz konulara erişebilir Ve Topluluğumuza Katılabilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Kadin Erkeklerin eşlerine söylediği 9 pembe yalan

• Konbuyu başlatan alemextra 
  • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimdışı

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,175
2
38
konya

Erkeklerin eşlerine söylediği 9 pembe yalan

Erkeklerin yalan soyleyemediği acık ve net.
Kızarıp bozarıyorlar. ayrıntılarıyla detaycı oluyorlar. panik oluyorlar...
Kısacası bu iş onlara kadar değil. Ama yarı bilmiyormuşuz gibi sık başvurdukları yalanlar var.

İşte erkeklerin eşlerine soylediği 9 pembe yalan:
Yaptığın yemeklere bayılıyorum

Kabul edelim oysa erkeklerin damak zevki zevkini anneleri belirliyor. Eh yemekleri guzel yapan bir kayınvalideniz var ise bu konuda birazcık şanssızsınız demektir. Bu yalana alışmak zorundasınız.

Bu konuyu daha sonra tartışmak istiyorum

Yani bu konu bir daha acılmayacak demektir. Buyuk ihtimalle ya suclu ya da haksızdır fakat bu kayda değer konun derinlere gomulup oradan cıkmasını istemiyordur.

Hayatımda gorduğum en guzel kadın sensin

En azından kotu niyetli olmadığını bildiğimiz icin seviniyoruz. Kendimizi iyi hissettirmesinin nesi kotu olabilir ki?

Senden diğer asla diğer bir kadını duşunemem

Erkekler doğası gereği başka bir cekici dişi gorduğunde ilgilenirler. Bunu red ediyor olması gerceği değiştirmiyor.

Hayır kilo almadın inanılmaz gozukuyorsun

Kilo aldığınızdan eminseniz bu soruyu eşinize sormayın. Zavallı. kandırmak zorunda kalıyor oysa tartılar yalan soylemiyor.

Toplantıdayım

Sen ciddi misin? Olağan saatlerdeyse hic bir can sıkıntısı değil fakat bu toplantılar mesailerden sonra sık sık olmaya başladıysa olaya el atmak gerekir.

Telefonum sessizde kalmış duymamışım

Turkce Meali: İki dakika dinlenecektim. ona da fırsat vermedin.

Ozur dilerim cok uzgunum

Asla gozu yaşlı falan yok. Muhtemelen sizin konuşmanızdan yıldı. bu yuzden ozur diliyor.

Nerdesin aşkım yoldayım aşkım

Olasılıkla hala evden cıkmadı ve bilgisayar başında takıldı kaldı. Alt bu temiz kalpli duşunceler sonucu oluşan bir sureklilik. Yahut? Hemencecik konum atmasını soyleyin.

Konuyu görüntüleyenler

Yasal Uyarı Görmek İçin Tıkla
Geri
Combeki Media