Hoş geldiniz!

Topluluğumuza Katılın..

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Kadin Boşanmak istemiyorsanız savaşı durdurun

 • Konbuyu başlatan alemextra 
 • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimdışı

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,203
2
38
konya

Kısa veya uzun evliliklerin derhal hepsinde. tartışmalar ve kavgalar olabiliyor. Bu kavgalar ara sıra incir cekirdeğini doldurmayacak nedenlerden. bazen de onemli ailevi sorunlardan kaynaklanıyor. Evliliği temelinden sarsacak sorunlar icin uzman yardımı edinmek durum. Ama kucuk tartışmaları buyutmeden onlem elde etmek elinizde. Sizin de evinizde yaşanan asap bozucu durumları ve başa cıkma yontemlerini araştırdık. Cunku gercekte kimse copu cıkarmadığı icin boşanmak istemiyor.

Planlar gercekleştirmek
Ciftler arasındaki en yaygın ağız dalaşı sebebi tek taraflı plan gercekleştirmek. Taraflar. birbirlerinin fikrini sormadan emrivaki yapabiliyor. Kadın. acık havada bir gun gecirmek isterken. erkek arkadaşlarıyla akşamki macın hayalini kurabiliyor. Uzmanlar. boyle bir durumla karşılaşan ciftlerde irtibat taktiği uygulamanın icten olacağını soyluyor. Bu davranışın. karşısında tarafa kendini nasıl hissettirdiğinin acıklanması. kavga buyumeden atılacak ilk adım olarak goruluyor. tek taraflı yapılan planlar. eşlerin birbirlerine saygı duymadığı hissini uyandırıyor. bu nedenle oluşan rahatsızlık. konuşulmadan kavga boyutuna taşınınca ciddi bir probleme donuşebiliyor.

Eve gec kalmak
Bu husus. bilhassa calışmayan konut hanımlarını rahatsız ediyor. Eşlerin. haricen artı sure gecirmesi ve eve gec gelmesi eğer rutin bir hal aldıysa ağız dalaşı kacınılmaz oluyor. Her kavga. gec gelen tarafın bulunduğu yerde rahatsız olmasını. dolaylı olarak da evden uzaklaşmasına nicin oluyor. Bunun cozumu de eşinize ağırbaşlı ve sevgi dolu bir yaklaşımda bulunmak. Eşinize. gec kaldığında başına bir şey gelmiş olabileceği endişesi taşıdığınızı belirtin. Kendisinin sizin icin ne değin manÂlı olduğundan bahsedin. Karşılıklı empatiyle sorunu cozebilirsiniz.

Temizlik
Eğer bir taraf duzenli ve temiz. oteki taraf fazla dağınıksa evde durum birazcık kuvvet olabilir. Ama gerci tartışmaya değmeyecek bir durumdur. Son derece duzensiz olan eşinize. kendisinin ebeveyni gibi davranmak istemediğinizi. konut işlerine yetişemediğinizden kendisine ayıracak vakti bulamadığınızı. bu durumu saygısızlık olarak algıladığınızı belirtin. Duzelme surecinin biraz zaman alacağını unutmayın. Cunku alışkanlıklar kolay değişmiyor.

Copu dışlamak
Eğer bir kapıcınız varsa bu sorun olmayabilir. Fakat yoksa kimsenin bu işi yapmaktan heyecan duymadığını anlamak gerekiyor. Boyle bir nedenden nedeniyle meydana cıkan tartışmaları. iş bolumu yaparak cozume kavuşturabilirsiniz. Karşılıklı bir ev hayatında ustlenilen gorevleri taraflar arasında paylaştırabilir. copu atmak istemeyen eşe başka bir sorumluluk verebilirsiniz.

Aile zamanı
Kimin ailesinin ziyaret edileceği konusu da evliliklerde yaşanan tartışmaların başında geliyor. Her tatil doneminde gudeme gelen bu sorun icin savaşmak yerine. aile ziyaretlerini yuklediğiniz anlamları paylaşmak ve donuşumlu bir program yapmak doğru olacaktır. Aile ziyaretleri dışarıda. alternatif tatil programları meydana getirmek her iki tarafı da mutlu edecektir.
 

Konuyu görüntüleyenler

 • Kadın
 • Evlilik
 • Yasal Uyarı Görmek İçin Tıkla
  Geri
  Üst
  Combeki Media