Hoş geldiniz!

Topluluğumuza Katılın..

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Kadin Dudak Boyası Nasıl Sürülür

 • Konbuyu başlatan alemextra 
 • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimiçi

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,279
2
38
konya

Dudak Boyası Nasıl Sürülür

Ruj nasıl surulur; İyi surulmuş bir dudak boyası dudaklarınızı buruşuk. seksi ve mukemmel gosterir. Doğru yerlerde kullanılan kucuk hileler doğru dudaklarınızın muthiş bir gorunume kavuşacağından muhakkak olabilirsiniz. Kadinay.Net sizler icin ruj surmenin puf noktalarını araştırdı.

Yumuşak. cizgili. mat veya parlak.

İfadesi kuvvetli dudaklar guzelliğin birinci kuralıdır. Bu kadar kuvvetli bir etkiyi başka hicbir kozmetik urun yaratamaz. Yani rujun en fazla sevilen makyaj malzemesi olmasında şaşılacak bir şey yok. Rujunuzu surmek icin mutlaka vakit ayırın. Ne dek titiz yaparsanız. konturlar ve renkler oyle daimi olacak. bu nedenle makyajınızı surekli tazelemenize luzum kalmayacak.

Makyaj kuralları

Doğru bir takım yaratın: Fondoteninizi daima dudaklarınıza da uygulayın. Notr renkli bazın ustunde rujunuzun rengi daha fazla one cıkacaktır. Ozelikle acık renk rujlarda bu daha fazla tartma kazanır. Oteki bir getirisi de. fondotenin kurumuş dudak kırışıklıklarını dengelemesidir. Konturları cizin: Rujunuzla benzer renk veya bir ton acık kontur kalemiyle dudaklarınızın dış kenarlarını cizin. Boylece dudaklarınızı şekillendirmiş ve rujunuz icin bariyer oluşturmuş olacaksınız. Ruju dikkatle surun: Ruju kucuk ve sert bir dudak fırcasıyla surun. Bu şekilde ayrıca daha itinalı surmuş olur. hem de rengi daha kolay işleyebilirsiniz. Keza rujunuz daha daimi olacaktır. Ruju surerken. kalemle cizdiğiniz dış konturun uzerinden taşırmamaya itina gosterin.

Fazlalık kalmasın

Hafifce sabitleyin: Fazla gelen boyayı alarak kalıcılık sağlayın. İnce bir kağıt mendili dudaklarınıza bastırın. kısa bir vakit bekletin ve cekin. Dudağınızdaki rengin birazcık daha mat olmasını istiyorsanız. once cok az pudraya batırılmış pudra fırcasını mendilin uzerinden gezdirin. Mat etki: Son derece moda olan mat bir hava tahsis etmek icin oteki yol. kalemle dudağınızın tamamını boyamaktır. En cok da duz dudakların uzerinde yumuşak fakat bir oyle da daimi bir renk verir. Parlatıcı: Mat gorunumlu dudakların tersine. dudaklarınızın tatlı bir ışıltıya sahip olmasını istiyorsanız. kenarlarını cizip icini boyadığınız dudaklarınızın uzerine bir parca parlatıcı surun.

Rengi guclendirin

Tekrar ustunden gecin: Kağıt mendili dudaklarınıza bastırdıktan daha sonra uzerinden her yerde rujla gecebilirsiniz. Bu operasyon rengi daha enerjik yapacaktır. Pastel renklerle yumuşak konturlar: Pastel renkli ruj kullanırken. dudak kaleminin fazla koyu olmamasına uyarı edin. huysuz halde kontur cizgisi on plana cıkacaktır. Dudaklar fazla inceyse: Ruju taşırmış etkisi yaratmadan daha astarlı gorunen dudaklar icin bir takım hileler var. Dudak kalemi ile yumuşak bir hat cizin ve dudaklarınızın koşe kıvrımlarını da boyayın. Sonra ruj fırcası ya da parmağınızla dudağınızın ortasına icten rengi dağıtın ya da daha acık renkte bir rujla uzerinden gecin. Asimetrikse: Ust dudağınız ince ve daha alcak dudağınız dolgunsa. yalnızca ustteki dudağınızın kenarlarını cizin. Konturu dışarı taşırmayın. bu bircok vakit yapay bir gorunum verir. Daha Aşağı dudağınızı cizmeyin. Sonradan da her zamanki gibi rujunuzu surun.

Ruj olmadan olmaz!

Solo etki: Makyajla aranız yahut bile. bari ruju eksik etmemeye calışın. Ozelikle dudaklarınız cok iyi değilse. bu durumu tatlı ışıltılı tonlarla kapatın. Ruj kalıntıları: Makyajınız bittiğinde rujunuzun dudaklarınızın dışarıya kalıntı bırakmasını istemiyorsanız. kağıt mendili parmağınıza dolayın ve ağzınıza sokup dudaklarınız kapatın. Bu operasyon fazla ruju alacaktır. Bariyer hilesi: Rujunuzun dağılmasını istemiyorsanız. kalemle konturun uzerinden gecin ve iclere durust dağıtın. Daha Sonra ten rengi bir kalemle cizgiyi yenileyin. En son olarak da. rujunuzu surun. Etiket ruj ruj nasıl surulur dudak boyası surerken nelere dikkat etmeliyim ruj surme Dudak Boyası surme hileleri Ruj surmenin puf noktaları Ruj surerken uyarı edilmesi gerekenler Dudak Boyası surme detayları Dudak Boyası surme teknikleri
 

Konuyu görüntüleyenler

 • Kadın
 • Güzellik
 • Yasal Uyarı Görmek İçin Tıkla
  Geri
  Üst
  Combeki Media