Hoş geldiniz!

Forumumuza Kayıt Olarak, Açmış olduğumuz konulara erişebilir Ve Topluluğumuza Katılabilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Dua Aşkım sen ol Allahım, Aşkım sen ol.

• Konbuyu başlatan alemextra 
  • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimdışı

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,180
2
38
konya
"Sensin her zaman yanımda olandar zamanlarımda yüreğimin yankılarini duyan… Sensin karanlıklar ortasında dolunaylar gibi kalbime doğan.. Sen bende cansınSEN hayatıma anlamsın..

geceleri buram buram tüten hıçkırıklarımdanbütün arayışlarımdadalgalı bir denizin ortasında çırpınan ruhumda Sensin gökkubbemin rengarenk gökkuşağı… özüm SensinTebessum ettiğimde Sen benim gülümsemensin.. Sen benim yüreğimsinbeni hakiki seven Sensin.. ellerimingözleriminyüreğimin mimarı! her bir zerrenmin nakışlarındasanatından bir emareyim..

gözlerime Nurundan ışıklar vermeseydinşu kainat tablosunu göremeyecekti gözlerim. sevgiyi kalbime ilham etmeseydinSeni sevmenin güzelliğinisonsuz acizliğimle bilemeyecekti yüreğim.. gözlerime ağlamak nimetini vermeseydingözyaşının kalbimle olan dostluğundan bi-haber kalacaktı gözlerim..

her gün güneş olup aydınlattın semalarıkaranlıkta bırakmadın umutlarım.. Ey cömertlerin En cömerti! Rezzak isminle donattın afakımıSettar isminle örttün ayıplarımı Tevvab isminle her defasında kabul ettin tevbelerimi…

“Yine Gel”!dedin..tekrar geldim sana geldim Allah’ım! Vedud olan Sensin seven sensinsenden başka kimim var kikapısına gideyim? aşkınla kuşataşkından mahrum kalmış naçar yüreğimi..

baharım Sen ol sevgili.!Hazanda bırakmayapraklarım dökülüyor.. Gülüstanım sen ol Ey Sevgili! Ey ellerimden tutanım.!Sana kavuşmak çıktığım bu sevdalı yolculukta sarp yokuşları çıkarma karşıma..

ey fukara yüreğimin Rahmeti sonsuz Sevgilisi!beni sana sürünerek değilkoşarak getir.. uzattım ellerimibırakma beni.toprağımda Nurum olcennetimde gülüm ol! Elim sen ol Allah’ım!Kolum kanadımdilim damağımtek güvenim dayanağımsahibim Sen ol…

Ayım güneşimGözyaşım tebessümümSen ol.. Geldım işte kapınaAşkının fukarasıyım. Aşkım sen Ol Allah’ımAşkım Sen ol!

Konuyu görüntüleyenler

Geri