Hoş geldiniz!

Topluluğumuza Katılın..

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Kadin Anne sütünü düşük ısıda saklıyor musunuz?

 • Konbuyu başlatan alemextra 
 • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimdışı

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,203
2
38
konya

Son yıllarda kadınların meslek yaşamında faal olarak bulunmaları doğumdan muhakkak bir sure daha sonra meslek hayatına geri donme zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. Bu şartlarda sağma yontemi ile cocuklarını doyurmak isteyen annelerin ozellikle sutu saklama koşullarına cok dikkat etmeleri gerekiyor. Yapılan araştırmalara gore anne sutunun iceriğindeki ozellikleri kaybetmemesi icin -24 derecelik bir soğuklukta saklanması hem onem taşıyor.

Bebeğinizi emziriyorsanız ve doğumdan birkac ay sonra baştan işe donmek zorundaysanız yapmanız gereken tek şey sutunuzu sağmak ve buzdolabında saklamaktır. Keza farklı alanlara yonlendirilmiş nedenlerle anne sutu zamanla azalabilir ya da kesilebilir. bu durumda ambar edilmiş anne sutleri bebeğin beslenmesini desteklemeye destek olur. Bebeğin gelişimi icin yaşamsal tartma taşıyan anne sutunu korumak icin uzun sureli gizleme koşulları olan dondurucular secim edilmelidir.

SUTU BARBAR DOLDURURKEN AYLAKLIK BIRAKIN…
Subzero ve Wolf Marka Muduru Nurper Ozalp; Gunumuzde calışan annelerin sayısı artıyor. Anneler ise bebeklerinin anne sutunun yararlarından mahrum kalmalarının istemiyor. Besleyici değerinin yanında. oyle fazla hastalığa aleyhinde koruyucu ozellik taşıyan anne sutunun saklanma koşulları fazla onemli. Anneler sutunu elle sağabileceği gibi sut sağma makineleriyle de sağabilirler. Sutun saklanacağı kap hijyen kurallarına uygun olmalıdır. Anne sutu donduğunda su gibi genişler. Bundan nedeniyle sutu kaba doldururken tembellik bırakılmalı ve bebeğe yetecek porsiyonlarda bolunerek saklanmalıdır.

Bizler Fulya ’da bulunan urun dilekce mağazamızda muşterilerimizin urunlerimizi yakından tanımalarını. Subzero ve Wolf markasının onlar icin sunduğu hayat kalitesini gormelerini sağlıyoruz. Bu durumda muşterilerimizi de yakından tanınma ve ne istediklerini tam olarak anlama fırsatı buluyoruz. Ozellikle bebek sahibi almak isteyen evli ciftlerimize anne sutunun saklanma koşulları hakkında da bilgi veriyoruz. Anne sutunun iceriğindeki ozellikleri koruması icin -24 derecelik bir soğuklukta saklanması gerekiyor. Burada bilhassa durust bir buzdolabı kullanmak sutun korunması icin cok onemlidir. ” dedi.

Sağma yontemi ile cocuklarını doyurmak isteyen annelerin ozellikle sutu saklama koşullarına fazla uyarı etmeleri gerekiyor.
 

Konuyu görüntüleyenler

 • Kadın
 • Hamilelik
 • Yasal Uyarı Görmek İçin Tıkla
  Geri
  Üst
  Combeki Media