Hoş geldiniz!

Forumumuza Kayıt Olarak, Açmış olduğumuz konulara erişebilir Ve Topluluğumuza Katılabilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol! Giriş yap

Kadin Anne adaylarına özel ücretsiz eğitim

• Konbuyu başlatan alemextra 
  • Başlangıç tarihi
alemextra Çevrimdışı

alemextra 

Admin
Admin
Ayın En iyi Posteri
30 Ara 2023
9,177
2
38
konya

Anne adaylarına özel ücretsiz eğitim​

Anne adaylarını doğum surecine ve sonrasına sıralamak icin bilirkişi doktorlar ve eğitmenler kadar ucretsiz eğitimlerin verileceği "Bebeğim Benim Her Şeyim” projesi icin geri sayım başladı. Nisan ayında başlayacak eğitimlerde. doğum oncesi ve ardından hayatı kolaylaştırıcı kapsamlı bilgiler paylaşılacak.
Eğitim 8 saat surecek

Anne adaylarını doğum surecine ve sonrasına en iyi şekilde hazırlamayı ve bilgilendirmeyi amaclayan "Bebeğim Benim Her Şeyim” projesi. Kucukcekmece Belediyesi tarafından Nisan ayında hayata gecirilecek. Alanında deneyimli eğitmenlerin. kadın doktoru. psikolog ve cocuk hastalıkları uzmanlarının vereceği eğitimler. toplamda 8 saat surecek. Eğitim sonunda katılımcılara icinde anne adaylarının ihtiyac duyabileceği malzemelerin bulunduğu doğum cantası ve sertifika da verilecek.

Bilincli anne adayları yetiştirilecek

Anne adaylarının doğum surecini bilincli bir şekilde gecirmelerinin onemine aksan yapan Kucukcekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz. "Eğitimlerle. anne adaylarını doğum surecine zihinsel. psikolojik ve somut olarak hazırlamayı hedefliyoruz. Bilincli bir annenin cocuğuna daha iyi bakabileceği duşuncesiyle 'Bebeğim Benim Her Şeyim' projesini hayata geciriyoruz. Kadına ve cocuğa layık veren sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda projelerimizi gercekleştirmeye devam ediyoruz” biciminde konuştu.

Konuyu görüntüleyenler

Yasal Uyarı Görmek İçin Tıkla
Geri
Combeki Media